Universita Cattolica 2016 Master Seminerleri

08 Aralık İstanbul  |  10 Aralık Ankara
Katılım Ücretsizdir !

İtalya'nın en iyi sosyal bilimler ve işletme üniversitelerinden olan Universita Cattolica, Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık sponsorluğunda Türk öğrencileri ile buluşuyor! 08 Aralık Salı günü Koç Üniversitesi; 10 Aralık Perşembe günü Bilkent Üniversitesi'nde düzenlenecek olan İTALYA'DA MASTER seminerlerinde öğrencilerimiz Universita Cattolica yetkilileri ile buluşarak kabul koşulları, eğitim ücretleri, burs imkanları ve diğer konular hakkında yüz yüze bilgi alma fırsatına sahip olacaklardır.


Universita Cattolica tarafından Corporate Communication, International Marketing Management, International Business, International Relations, International Cooperation & Development, Luxury and Goods Management, Middle Eastern Studies, Arts Management, International Screenwriting & Production gibi alanlarda 1 Yıllık ve 2 Yıllık Master Programları sunulmaktadır. Seminerlerimize katılmak için hemen davetiyenizi alın.


Universita Cattolica ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Davetiyeni Hemen Al!

İstanbul Seminerleri

Koç Üniversitesi
Tarih / Saat : 08 Aralık Salı 17:30-18:30
Yer : Öğrenci Merkezi - STDB228H

Ankara Seminerleri

Bilkent Üniversitesi
Tarih / Saat : 10 Aralık Perşembe 17:40-18:40
Yer : Güzel Sanatlar Fakültesi, FFB06 Salonu

Organizasyon Detayı

27 Ekim Salı günü Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ve Navitas tarafından düzenlenecek olan Yurtdışı Üniversite Tercih ve Kayıt Günleri’ne katılarak Amerika, İngiltere, Kanada ve Avustralya’dan dünyaca tanınmış 29 üniversiteye hemen başvuru yapma fırsatına sahip olabilirsiniz!

Organizasyon Yurtdışında Üniversite Semineri'yle başlayacak ve sonrasında öğrenciler ile okul yetkilileri arasında birebir görüşmeler gerçekleştirilecektir. Seminer ve birebir görüşmeler sırasında öğrencilere ilgilendikleri ülkeler ve üniversiteler ile ilgili başvuru, kayıt koşulları, okul ücretleri, konaklama alternatifleri vb… gibi konularda detaylı bilgiler verilecektir. Organizasyon programını yan tarafta görebilirsiniz.

Dilerseniz aşağıda bulunan katılımcı üniversite isimlerinin üzerine tıklayarak web sitelerini ziyaret edebilir ve organizasyondan önce üniversitelerle ilgili bilgiler edinebilirsiniz.

Organizasyon Programı

14:00 Açılış
14:00 - 15:00 Yurtdışında Üniversite Semineri
15:00 - 18:00 Birebir Görüşmeler
18:00 Kapanış

Organizatörler

 • speaker photo

  Türkiye'nin en prestijli ve güçlü danışmanlık firmaları arasında yer alan Academix, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel bir servis vererek, en doğru tercihleri yapmalarını sağlamaktadır. Başta Amerika, İngiltere, Almanya, Avustralya ve Kanada olmak üzere dünyanın pek çok prestijli okul ve kurumu, dil kursu, lise programları, lisans ve lisanüstü, diploma ve sertifika programlarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

  Academix Yurtdısı Egitim Danısmanlık

  • speaker social
  • speaker social

   

 • speaker photo

  Navitas is a leading global education provider of pre-university and university programs, English language courses, migrant education and settlement services, creative media education, student recruitment and corporate training services. there are currently more than 83,000 navitas students across a network of over 100 colleges and campuses in 23 countries.


  Navitas

  • speaker social
  • speaker social

Organizasyon Yeri

SAE Eğitim Enstitüsü Binası
Lüleci Hendek Caddesi No.60 Müeyyetzade Mah. SAE Eğitim Enstitüsü Binası Beyoğlu / İstanbul

venue location

Davetiyeni Hemen Al!

Organizasyon Programı

14:00 Açılış
14:00 - 15:00 Yurtdışında Üniversite Semineri
15:00 - 18:00 Birebir Görüşmeler
18:00 Kapanış

Organizasyon Yeri

SAE Eğitim Enstitüsü Binası
Lüleci Hendek Caddesi No.60 Müeyyetzade Mah. SAE Eğitim Enstitüsü Binası Beyoğlu / İstanbul

venue location