HULT International Business School
Master Programları Semineri

19 Ekim Pazartesi  |  Koç Üniversitesi  |  Katılım Ücretsizdir !

Dünya'nın en iyi işletme okullarından biri olan Hult International Business School kariyerine uluslararası seviyede devam etmek isteyen Koç Üniversitesi öğrencileri ile görüşmek için üniversitenize geliyor!

19 Ekim 2015 Pazartesi günü gerçekleştirilecek olan etkinlik, katılımcı öğrencilerin de bir parçası olacağı bir simülasyon programı ile başlayacaktır. Ekip çalışması ve uygulamalı eğitimin önemine vurgu yapan ''LOST AT SEA'' simülasyon programı sayesinde öğrenciler Hult International Business tarafından öğrencilere sunulan eğitimle ilgili fikir sahibi olacaklardır.

Simülasyon programını takiben master programları yetkilisi ve bir HULT International mezunu tarafından sunum ve soru-cevap seansı yapılacaktır.

Hult International Business School hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için sizleri etkinliğimize bekliyoruz!

Organizasyon Detayı

Hult International Business Hakkında Top-Ranked Business School: Hult The Economist (2013)’e göre Amerika’da 34. Dünyada ise 59.sırada en iyi işletme okulları arasında yerini almıştır. Aynı zamanda Financial Times’a göre dünyanın en iyi 57. İşletme okulu olarak seçilmiştir. Hult International Business, International Experience, International Mobility, International Faculty, ve International Board alanlarında Financial Times’ın ilk 10 sırasında yer almaktadır.

Global Rotation: Boston, San Francisco, Londra, Dubai, Shanghai ve New York’ta kampüsleri bulunan Hult International Business School'da okurken ana kampüsünüzü seçip orada belli bir süre okuduktan sonra daha sonraki üç ayınızı rotasyon programıyla diğer kampüslerde okuyabilirsiniz.

U.S.-accredited degree Hult International Business School New England Association of Schools and Colleges (NEASC) ve Association of MBAs (AMBA) tarafından akredite edilmekte olup U.S. akrediteli bir diploma ile mezun olabilirsiniz.

Faculty who possess hands-on business experience Hult International Business School diğer işletme okullarından farklı olarak gerçek hayat tecrübesi sunan, araştırma ve uygulama odaklı bir işletme okuludur. Eğitmenlerinin çoğu daha önce dünyanın önde gelen şirketlerinde üst pozisyonlarda çalışmış olan profesyonellerdir.

Organizasyon Programı

17:30 Açılış
17:30 - 18:00 LOST AT SEA Simülasyonu
18:00 - 18:30 Hult International Sunumu
18:00 - 19:00 Soru Cevap Seansı
19:00 Kapanış

Organizatörler

 • speaker photo

  Türkiye'nin en prestijli ve güçlü danışmanlık firmaları arasında yer alan Academix, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel bir servis vererek, en doğru tercihleri yapmalarını sağlamaktadır. Başta Amerika, İngiltere, Almanya, Avustralya ve Kanada olmak üzere dünyanın pek çok prestijli okul ve kurumu, dil kursu, lise programları, lisans ve lisanüstü, diploma ve sertifika programlarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

  Academix Yurtdısı Egitim Danısmanlık

  • speaker social
  • speaker social

   

 • speaker photo

  Hult International Business School offers MBA, Executive MBA, Master, and Bachelor business-focused programs. With its global campus network in Boston, San Francisco, London, Dubai, Shanghai, and a rotation center in New York, Hult provides students with an unrivaled global perspective. We are ranked in the top 1% of business schools by The Economist and Bloomberg Businessweek, excelling in categories that measure salary increase, international opportunities, and employer satisfaction..

  HULT International Business School

  • speaker social
  • speaker social

Organizasyon Yeri

Koç Üniversitesi
B390 No'lu Derslik

venue location

Davetiyeni Hemen Al!

Organizasyon Programı

17:30 Açılış
17:30 - 18:00 LOST AT SEA Simülasyonu
18:00 - 18:30 Hult International Sunumu
18:00 - 19:00 Soru Cevap Seansı
19:00 Kapanış

Organizasyon Yeri

Koç Üniversitesi
B390 No'lu Derslik

venue location