Yurtdışı Üniversite Tercih ve Kayıt Günleri

27 Ekim Salı  |  SAE Eğitim Enstitüsü  |  Katılım Ücretsizdir !

Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ve Navitas’ın organize ettiği Yurtdışı Üniversite Tercih ve Kayıt Günleri’ne katılarak sadece Lise Diplomanız veya transkriptiniz ile Amerika, İngiltere, Kanada ve Avustralya’dan dünyaca tanınmış 29 üniversiteye hemen başvurabilirsiniz!

 • Sınavsız üniversite fırsatı ! YGS ve LYS sonuçuna gerek yok !
 • IELTS veya TOEFL’ a girmenize gerek yok ! (İngiltere hariç)
 • Katılımcılara ücretsiz İngilizce Seviye Tespit Sınavı yapılacaktır!
 • Transkriptinizle gelin, aynı gün okuldan kabülünüzü alın!


Eğitim ücretleri ülkeden ülkeye değişmekle birlikte ağırlıklı olarak 15.000$ ile 28.000$ arasındadır.


Organizasyona katılarak üniversitelerle ilgili detaylı bilgi almak ve dilerseniz hemen üniversitelere başvurunuzu yapmak için sizi Yurtdışı Üniversite Tercih ve Kayıt Günleri’ne bekliyoruz.

Organizasyon Detayı

27 Ekim Salı günü Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ve Navitas tarafından düzenlenecek olan Yurtdışı Üniversite Tercih ve Kayıt Günleri’ne katılarak Amerika, İngiltere, Kanada ve Avustralya’dan dünyaca tanınmış 29 üniversiteye hemen başvuru yapma fırsatına sahip olabilirsiniz!

Organizasyon Yurtdışında Üniversite Semineri'yle başlayacak ve sonrasında öğrenciler ile okul yetkilileri arasında birebir görüşmeler gerçekleştirilecektir. Seminer ve birebir görüşmeler sırasında öğrencilere ilgilendikleri ülkeler ve üniversiteler ile ilgili başvuru, kayıt koşulları, okul ücretleri, konaklama alternatifleri vb… gibi konularda detaylı bilgiler verilecektir. Organizasyon programını yan tarafta görebilirsiniz.

Dilerseniz aşağıda bulunan katılımcı üniversite isimlerinin üzerine tıklayarak web sitelerini ziyaret edebilir ve organizasyondan önce üniversitelerle ilgili bilgiler edinebilirsiniz.

Organizasyon Programı

14:00 Açılış
14:00 - 15:00 Yurtdışında Üniversite Semineri
15:00 - 18:00 Birebir Görüşmeler
18:00 Kapanış

Organizatörler

 • speaker photo

  Türkiye'nin en prestijli ve güçlü danışmanlık firmaları arasında yer alan Academix, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel bir servis vererek, en doğru tercihleri yapmalarını sağlamaktadır. Başta Amerika, İngiltere, Almanya, Avustralya ve Kanada olmak üzere dünyanın pek çok prestijli okul ve kurumu, dil kursu, lise programları, lisans ve lisanüstü, diploma ve sertifika programlarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

  Academix Yurtdısı Egitim Danısmanlık

  • speaker social
  • speaker social

   

 • speaker photo

  Navitas is a leading global education provider of pre-university and university programs, English language courses, migrant education and settlement services, creative media education, student recruitment and corporate training services. there are currently more than 83,000 navitas students across a network of over 100 colleges and campuses in 23 countries.


  Navitas

  • speaker social
  • speaker social

Organizasyon Yeri

SAE Eğitim Enstitüsü Binası
Lüleci Hendek Caddesi No.60 Müeyyetzade Mah. SAE Eğitim Enstitüsü Binası Beyoğlu / İstanbul

venue location

Davetiyeni Hemen Al!

Organizasyon Programı

14:00 Açılış
14:00 - 15:00 Yurtdışında Üniversite Semineri
15:00 - 18:00 Birebir Görüşmeler
18:00 Kapanış

Organizasyon Yeri

SAE Eğitim Enstitüsü Binası
Lüleci Hendek Caddesi No.60 Müeyyetzade Mah. SAE Eğitim Enstitüsü Binası Beyoğlu / İstanbul

venue location