Politecnico Di Milano 2016 Sonbahar Seminerleri

17-18 Kasım İstanbul  |  19 Kasım Ankara
Katılım Ücretsizdir !

İtalya'nın en iyi teknik üniversitesi Politecnico di Milano, Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık sponsorluğunda Türk öğrencileri ile buluşuyor! 17 Kasım Salı günü Koç Üniversitesi; 18 Kasım Çarşamba günü Işık Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi; 19 Kasım Perşembe günü ise Bilkent Üniversitesi ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde düzenlenecek olan İTALYA'DA MASTER seminerlerinde öğrencilerimiz Politecnico di Milano üniversitesi yetkilileri ile buluşarak kabul koşulları, eğitim ücretleri, burs imkanları ve diğer konular hakkında yüz yüze bilgi alma fırsatına sahip olacaklardır.


Yıllık sadece 3500 Euro’ya İtalya'nın En Prestijli Teknik Üniversitesinde İngilizce Master Deneyimini Kaçırmayın !!! Seminerlerimize katılmak için hemen davetiyenizi alın.


Politecnico di Milano ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Davetiyeni Hemen Al!

İstanbul Seminerleri

Koç Üniversitesi
Tarih / Saat : 17 Kasım Salı 17:00-18:00
Yer : CASE B10 Salonu

İstanbul Teknik Üniversitesi
Tarih / Saat : 18 Kasım Çarşamba 16:30-18:00
Yer : Kimya ve Metalurji Fakültesi D201 Konferans Salonu

Işık Üniversitesi
Tarih / Saat : 18 Kasım Çarşamba 13:00-14:00
Yer : Salon DMF-114

Ankara Seminerleri

Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Tarih / Saat : 19 Kasım Perşembe 10:00-11:30
Yer : KKM - MM25 Salonu

Bilkent Üniversitesi
Tarih / Saat : 19 Kasım Perşembe 12:40-14:00
Yer : Güzel Sanatlar Fakültesi, FFB05 Salonu

Organizasyon Detayı

27 Ekim Salı günü Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ve Navitas tarafından düzenlenecek olan Yurtdışı Üniversite Tercih ve Kayıt Günleri’ne katılarak Amerika, İngiltere, Kanada ve Avustralya’dan dünyaca tanınmış 29 üniversiteye hemen başvuru yapma fırsatına sahip olabilirsiniz!

Organizasyon Yurtdışında Üniversite Semineri'yle başlayacak ve sonrasında öğrenciler ile okul yetkilileri arasında birebir görüşmeler gerçekleştirilecektir. Seminer ve birebir görüşmeler sırasında öğrencilere ilgilendikleri ülkeler ve üniversiteler ile ilgili başvuru, kayıt koşulları, okul ücretleri, konaklama alternatifleri vb… gibi konularda detaylı bilgiler verilecektir. Organizasyon programını yan tarafta görebilirsiniz.

Dilerseniz aşağıda bulunan katılımcı üniversite isimlerinin üzerine tıklayarak web sitelerini ziyaret edebilir ve organizasyondan önce üniversitelerle ilgili bilgiler edinebilirsiniz.

Organizasyon Programı

14:00 Açılış
14:00 - 15:00 Yurtdışında Üniversite Semineri
15:00 - 18:00 Birebir Görüşmeler
18:00 Kapanış

Organizatörler

 • speaker photo

  Türkiye'nin en prestijli ve güçlü danışmanlık firmaları arasında yer alan Academix, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel bir servis vererek, en doğru tercihleri yapmalarını sağlamaktadır. Başta Amerika, İngiltere, Almanya, Avustralya ve Kanada olmak üzere dünyanın pek çok prestijli okul ve kurumu, dil kursu, lise programları, lisans ve lisanüstü, diploma ve sertifika programlarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

  Academix Yurtdısı Egitim Danısmanlık

  • speaker social
  • speaker social

   

 • speaker photo

  Navitas is a leading global education provider of pre-university and university programs, English language courses, migrant education and settlement services, creative media education, student recruitment and corporate training services. there are currently more than 83,000 navitas students across a network of over 100 colleges and campuses in 23 countries.


  Navitas

  • speaker social
  • speaker social

Organizasyon Yeri

SAE Eğitim Enstitüsü Binası
Lüleci Hendek Caddesi No.60 Müeyyetzade Mah. SAE Eğitim Enstitüsü Binası Beyoğlu / İstanbul

venue location

Davetiyeni Hemen Al!

Organizasyon Programı

14:00 Açılış
14:00 - 15:00 Yurtdışında Üniversite Semineri
15:00 - 18:00 Birebir Görüşmeler
18:00 Kapanış

Organizasyon Yeri

SAE Eğitim Enstitüsü Binası
Lüleci Hendek Caddesi No.60 Müeyyetzade Mah. SAE Eğitim Enstitüsü Binası Beyoğlu / İstanbul

venue location