Roma La Sapienza Üniversitesi
Lisans & Master Öğrenci Görüşmeleri

12 Ekim 2018 Cuma | Academix Taksim Ofis
Katılım Ücretsizdir!

İtalya'nın en iyi üniversitelerinin başında gelen Roma La Sapienza Üniversitesi, Avrupa'nın en büyük ve Roma'nın en eski üniversitesidir. Roma şehrindeki 3 devlet üniversitesinden biridir. 2018 yılında yayınlanan QS Rankings'e göre tüm dünyada 215. sırada, CWUR'e göre 84. sırada ve US News'e göre 124. sıradadır.

Roma La Sapienza Üniversitesi, uluslararası öğrencilere İngilizce tıp, hemşirelik ya da bioinformatik alanında lisans; mühendislik, işletme, genetik ya da uzay bilimleri alanında İngilizce yüksek lisans imkanları sunmaktadır.

Academix Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık’ın Taksim merkez ofisinde gerçekleşecek olan ofis görüşmelerinde, okul temsilcisi Mattea Capelli ile yüz yüze görüşme ve sorularınıza yanıt imkanı bulabileceksiniz. Roma La Sapienza Üniversitesi’ndeki İngilizce ya da İtalyanca lisans programları, master programları, programların içerikleri ve merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabilmeniz adına gerçekleşecek olan etkinliğimize ücretsiz davetiyenizi almayı unutmayın!

Roma La Sapienza Üniversitesi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Not: Etkinliğe katılmak için davetiyenizi almayı unutmayın!

DAVETİYENİ HEMEN AL!

ORGANİZATÖR

  • speaker photo

    Türkiye'nin en güçlü ve prestijli danışmanlık firmaları arasında yer alan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel bir servis vererek, en doğru tercihleri yapmalarını sağlamaktadır. Başta Amerika, İngiltere, İtalya, Avustralya ve Kanada'da olmak üzere dünyanın pek çok prestijli okul ve kurumu, dil kursu, lise programları, lisans ve lisanüstü, diploma ve sertifika programlarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Detaylı Bilgi için tıklayın

ORGANİZASYON YERİ

Academix Taksim Ofis
Mete Cad. No:10
Yeni Apt. K:2 D:7
Taksim/İSTANBUL

ORGANİZASYON PROGRAMI

16:00 Açılış
16:00 - 17:00 Roma La Sapienza Bilgilendirme Semineri
17:00 - 18:30 Birebir Görüşmeler ve Soru-Cevap
18:30 Kapanış