Saint Camillus International University
of Health and Medical Sciences
Bilgilendirme Semineri & Öğrenci Görüşmeleri

21 Haziran 2018 Perşembe | Academix Taksim Ofis
Katılım Ücretsizdir!

Roma’da tıp ya da sağlıkla ilgili alanlarda İngilizce bölüm imkanı sunan Saint Camillus International University of Health and Medical Sciences, 2018/2019 eğitim-öğretim yılı itibariyle İtalya Eğitim Bakanlığı tarafından sunulan eğitim iznini almış olup, ilk öğrenci alımları için başvuruları 18 Eylül 2018 tarihine kadar kabul etmektedir.

Tıp, cerrahi, biyomedikal, hemşirelik, obstetrik, radyoloji ve radyopterapi alanında İtalya’da İngilizce eğitim almak isteyen öğrenciler için sunulan programlara UKCAT sınavı ile alım yapan UniCamillus, bünyesinde 3 ve 6 yıllık programlar sunmaktadır. Etkinliğimizde okulla alakalı genel bir bilgilendirmenin yapılacağı seminer ve sonrasında birebir gerçekleşecek görüşmelerde, merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını okul yetkilisi Natalia Rakhimzyanova’dan alabilirsiniz.

Academix Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık’ın Taksim merkez ofisinde gerçekleşecek olan bilgilendirme etkinliğine ücretsiz katılım davetiyenizi hemen alın!

Saint Camillus International University hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Not: Etkinliğe katılmak için davetiyenizi almayı unutmayın!

DAVETİYENİ HEMEN AL!

ORGANİZATÖR

  • speaker photo

    Türkiye'nin en güçlü ve prestijli danışmanlık firmaları arasında yer alan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel bir servis vererek, en doğru tercihleri yapmalarını sağlamaktadır. Başta Amerika, İngiltere, İtalya, Avustralya ve Kanada'da olmak üzere dünyanın pek çok prestijli okul ve kurumu, dil kursu, lise programları, lisans ve lisanüstü, diploma ve sertifika programlarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Detaylı Bilgi için tıklayın

ORGANİZASYON YERİ

Academix Taksim Ofis
Mete Cad. No:10
Yeni Apt. K:2 D:7
Taksim/İSTANBUL

ORGANİZASYON PROGRAMI

16:00 Açılış
16:00 - 16:45 UniCamillus Bilgilendirme Semineri ve Sunumu
16:45 - 18:00 Birebir Görüşmeler ve Soru - Cevap
18:00 Kapanış