Yurtdışında Lise Eğitimi Öğrenci Görüşmeleri
24 Şubat Cumartesi - Saat 11:00 | 17:00

Yurtdışında Lise Programı sayesinde Türk öğrenciler, gittikleri ülkelerin eğitim bakanlıklarından uluslararası öğrenci kabul etme yetkisine sahip olan seçkin liselerde eğitim almakta, tercih edilen ülkedeki ana dili konuşan ailelerin yanında ya da öğrenci yurtlarında konaklamakta, bu sayede hem İngilizce seviyelerini ve vizyonlarını geliştirip hem de farklı kültürleri yakından tanıma imkânına sahip olmaktadırlar.

24 Şubat Cumartesi günü Academix Taksim ofisinde saat 11:00 - 17:00 arasında yurtdışında lise uzmanı Sara Percin ile gerçekleştirilecek olan görüşmelere katılarak Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, İtalya, Almanya, İspanya, Fransa, İsveç, Norveç, Danimarka ve Finlandiya'da Lise eğitimleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Organizasyonumuza katılarak;

  • Yurtdışında Lise Eğitimi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir,
  • Türk öğrencilere özel burs fırsatları hakkında bilgi alabilir, 
  • Başvuru yapmak için hazırlanması gereken belgeler öğrenebilir,
  • Yurtdışı Lise Uzmanı ile bire bir görüşme gerçekleştirebilirsiniz!

Yurtdışında Lise Eğitimi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Not: Etkinliğe katılmak için davetiyenizi almayı unutmayın!

DAVETİYENİ HEMEN AL!

ORGANİZATÖR

  • speaker photo

    Türkiye'nin en güçlü ve prestijli danışmanlık firmaları arasında yer alan Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel bir servis vererek, en doğru tercihleri yapmalarını sağlamaktadır. Başta Amerika, İngiltere, İtalya, Avustralya ve Kanada'da olmak üzere dünyanın pek çok prestijli okul ve kurumu, dil kursu, lise programları, lisans ve lisanüstü, diploma ve sertifika programlarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Detaylı Bilgi için tıklayın

ORGANİZASYON YERİ

Academix Taksim Ofis
Mete Cad. No:10
Yeni Apt. K:2 D:7
Taksim/İSTANBUL

ORGANİZASYON PROGRAMI

11:00 - 17:00 Birebir Görüşmeler